Fotografia z CELEBRIDE

Cześć! Tutaj fotograf CELEBRIDE.
Robię wyjątkowe zdjęcia dla wyjątkowych Panien Młodych.
Dlaczego?


W moim domu mam sporo rodzinnych pamiątek: pocztówki, książki, porcelanę czy portret pradziadka. Mam również rodzinny album ze zdjęciami, na których czas zatrzymał się kilkadziesiąt lat temu.

Dzięki tym zdjęciom wiem jak dziadek wyglądał w mundurze strażaka oraz co ubrała moja babcia do ślubu. Dzięki tym zdjęciom mogę spojrzeć tam gdzie mnie nie było. To są bezcenne pamiątki dokumentujące ulotną chwilę,  uchwyconą na zdjęciu... Później to zdjęcie wisi na ścianie i przypomina o tym wspaniałym dniu...

I właśnie dlatego lubię zapisywać takie momenty moim aparatem.
DLA CIEBIE


fotograf zawodowy

 

Nazywam się Kamil Będkowski, rocznik 1982. Jestem absolwentem Sztuk Pięknych, członkiem Polskiego Związku Artystów Plastyków. Stale współpracuję z jednym z największych muzeów w Polsce. Fotografuję śluby od 2010r.

Udokumentowałem ponad 100 ślubów .

 

Posiadam licencję zezwalającą na fotografowanie w kościele.

zdjęcia

 

 

Do Twoich rąk trafią tylko najlepsze kadry. Najwyższa jakość gwarantowana staranną obróbką i odpowiednim retuszem.  

 

 

cennikDla Klientek salonu oferta specjalna, szczegóły w salonie CELEBRIDE


wszystkie zdjęcia w poniższej galerii oraz sesje z modelkami w zakładce suknie CELEBRIDE są mojego autorstwa


OPINIE

(z portalu Wesele z Klasą)

opinie oryginalne z profilu

Mega! Polecam bardzo, z całego serca. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Foto bardzo wiernie oddały klimat imprezy. Fotograf z wyczuciem, zaangażowaniem i pełnym zrozumieniem. Bardzo przyjemna współpraca. Kontakt na medal. Zdjęcia dostaliśmy jeszcze będąc w podróży poślubnej. Generalnie to jedyna opinia jaka wystawiam odkąd się urodziłam. Nigdy nie chce mi się bawić w takie rzeczy, ale jak ktoś robi coś dobrze i z pasja to warto się poświecić i coś o tym napisać. Ocena 5+

Małgosia

 


Bardzo serdecznie polecam współpracę z Panem Kamilem. Skorzystałam z pakietu suknia+foto, dzięki czemu sporo zaoszczędziłam, a co najważniejsze dostałam wymarzoną suknię uszytą na miarę oraz niepowtarzalną fotograficzną pamiątkę. Zdjęcia wyszły cudne, zostały ujęte wszystkie najważniejsze momenty zarówno z ceremonii jak i z samego wesela. Jeśli chodzi o plener to Pan Kamil przygotował dla nas przeróżne rekwizyty dzięki czemu zdjęcia mają niepowtarzalny, romantyczny klimat. Dodatkowo dostaliśmy fotoalbum z wybranymi przez nas zdjęciami. Wszystko przebiegło w przemiłej atmosferze, a na zdjęcia oraz fotoalbum czekaliśmy bardzo krótko.

Kasia

 


Całą współpracę z Panem Kamilem oceniam na 6+!!! 
Sesja przebiegła w cudownej atmosferze i z pełnym profesjonalizmem. Finalnie zdjęcia ślubne wyszły genialnie. Nie omieszkam również wspomnieć o Pani Asi, która uszyła mi przepiękną suknie ślubną. 
Współpraca z Nimi to czysta przyjemność !!!

Patrycja

 


Zdjęcia są po prostu świetne, sesja w plenerze to najpiękniejsza pamiątka z naszego ślubu. Bardzo dobry kontakt i fachowość - widać że są to zdjęcia profesjonalne i dopracowane. Polecam!

Sylwia

 


Super współpraca! Fotograf jest bardzo kreatywny, pomocny i słucha próśb państwa młodych:) serdecznie polecam!

Emilka

 


POLECA MNIE